آتار باستانیآشنایی با موزه هاپیارندتازه های گردشگریگردشگریمعرفی جاذبه های گردشگری

بناهای تاریخی پاریس شامل برج ایفل، کلیسای نوتردام و سایر بنا های تاریخی

بناهای تاریخی پاریس شامل چند بنای تاریخی می شود که به دلیل خاص و منحصر به فرد بودن مورد توجه تاریخ شناسان و گردشگران قرار می گیرند.

برج ایفل

برج ایفل (انگلیسی: Eiffel Tower) یکی از بناهای تاریخی پاریس، در پارک شانز دو مارس واقع شده است. این برج آهنی است که توسط گوستاو ایفل طراحی شده و بین سالهای ۱۸۸۷ تا ۱۸۸۹ میلادی ساخته شده است.
برای استفاده به عنوان ورودی نمایشگاه جهانی در سال ۱۸۸۹ میلادی، و بلندترین ساختمان شهر محسوب می شود و برج ایفل یکی از مشهورترین نمادهای فرانسه و مشهورترین برج های جهان است. به عنوان مثال تعدادی از بازدیدکنندگان تقریباً به ۶.۲ میلیون گردشگر رسیدند و این مکان یکی از پربازدیدترین نقاط جهان و برای رسیدن به قله آن و دیدن کل شهر محسوب می شود.

"<yoastmark

کلیسای نوتردام یکی از بناهای تاریخی پاریس

کلیسای جامع نوتردام (کلیسای نوتردام پاریس) گوتیک، که ساخت آن در ۱۱۶۳ آغاز شد و تا ۱۰۰ سال به طول انجامید از آنجا که یک فرایند مشترک بین کلیسای کاتولیک و مردم پاریس بوکلمه ایجاد شد. زیرا آنها به پول یا کار کمک می کردند. یا دانش، همانطور که اسقف پاریس موریس دو سول نامیده می شود، “Notre Dame de Paris”، به معنی بانوی پاریس است. به افتخار مریم مقدس.

"

کاخ و موزه لوور

موزه لوور است یک مرکز جهانی برای هنر می باشد. شایان ذکر است که این موزه یک قلعه و یک قصر در آغاز بود. این کاخ شاهد زنده به تاریخ غنی فرانسوی کشش از قرون وسطی تا حال است. این کاخ همچنین در مجاورت باغ Tuileries، که یک پارک ایده آل برای قدم زدن بعد یا قبل از بازدید موزه است، که دارای بسیاری از نقاط دیدنی است، زیرا بازدیدکنندگان برای دیدن کامل آن باید بیش از یک روز وقت بگذارند.

موزه لوور پاریس - فرانسه
بناهای تاریخی پاریس – کاخ و موزه لوور پاریس – فرانسه

تاق پیروزی از جمله بناهای تاریخی پاریس

طاق پیروزی یکی از مشهورترین بناهای دیدنی پاریس پس از برج ایفل، به دستور ناپلئون بناپارت بین سالهای ۱۸۰۶ تا ۱۸۳۶ ساخته شد. جایی که او نماد قوس پیروزی و قدرت و وحدت را نشان می دهد و از آنها قدردانی می کند.در طول جنگهای ناپلئون برای فرانسه جنگید.
اسامی ژنرالها و سربازانی که با بناپارت جنگیدند در داخل و بالای طاق حک شده است و مقبره ای در زیر طاق وجود دارد که شامل بقایای یک سرباز ناشناس است که در جنگ جهانی اول کشته شده است.

کاخ دربان

کنسیرگری، واقع در ضلع غربی جزیره شهر، یک ساختمان گوتیک است که در قرن چهاردهم ساخته شده است. بخشی از کاخ سلطنتی، اما در دوران انقلاب فرانسه به زندان تبدیل شد، جایی که کاخ شامل دادگاه انقلاب می شود، علاوه بر گیوتین که برای اعدام محکومین استفاده می شد، یکی از سوابق نشان می دهد که تعداد کسانی که در آن قصر کشته شده اند معادل دو هزار زندانی از جمله شخصیت های مشهور مانند ماری آنتوانت و ناپلئون سوم است.

 

 

منابع
↑ Amber Pariona (25-4-2017), “The Most Popular Attractions In France”، www.worldatlas.com, Retrieved 18-5-2019. Edited. ^ أ ب ت EMILIE HEYL (24-5-2017), “The Oldest & Most Beautiful Buildings in Paris”، www.theculturetrip.com, Retrieved 18-5-2019. Edited. ↑ COURTNEY TRAUB (25-2-2019), “Top 15 Monuments and Historic Sites in Paris”، www.tripsavvy.com, Retrieved 18-5-2019. Edited.

پویا رادفر

مترجم، نویسنده و مدیر در مجموعه پیارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + هشت =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا