پیارندتازه های گردشگریگردشگریمعرفی جاذبه های گردشگری

بهترین سواحل جهان شامل چهار ساحل زیبا با جاذبه های گردشگری فوق العاده است

بهترین سواحل جهان شامل مناطق خاصی از جهان می شوند که به دلیل دارا بودن طبیعت بکر و مناظری دلپذیر همواره مورد توجه بازدید کنندگان بوده اند. در این مقاله چند نمونه از برترین سواحل جهان مورد بررسی قرار می گیرند.

ساحل کلیساهای جامع یکی از بهترین سواحل جهان

ساحل کلیساهای جامع، یا ساحل آبهای مقدس، در ایالت اسپانیا، به طور خاص در شهرداری ریبادئو واقع شده است.  این یک ساحل شگفت انگیز است که با صخره های شیب دار، تشکیلات سنگ طبیعی تشکیل می شود که به شکل قوس است. این ساحل را غارها، شگفتی های جالب زمین شناسی و صخره ها تشکیل می دهند. توجه داشته باشید که این سازندها را می توان در هنگام جزر و مد جزر و مد مشاهده کرد.

ساحل حمام

ساحل حمام در جزایر ویرجین انگلیس واقع شده است و یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری منطقه را شامل می شود. گفتنی است این منطقه با نشانه های زمین شناسی مشخص که به شکل غارها و سنگ های گرانیتی پراکنده ظاهر می شود. که با گذشت زمان تشکیل شده اند. به دلیل عوامل جوی و فعالیت آتشفشانی. لازم به ذکر است که این مناظر زیبا تعداد زیادی بازدید کننده و گردشگر را به سمت این ساحل می کشاند و در فهرست پارک های ملی قرار گرفته است.

ساحل سنگی گرد یکی از بهترین سواحل جهان

ساحل سنگی گرد یکی از بهترین سواحل جهان
ساحل سنگی گرد یکی از بهترین سواحل جهان

ساحل بولدرز در کیپ تاون در جمهوری آفریقای جنوبی واقع شده است و بهترین ساحل و مناسب ترین مکان برای شنا در این شهر محسوب می شود. به لطف آبهای گرم و ایمن، این ساحل زیبا با تمیزی مداوم و وجود گروه بزرگی از صخره ها که سن آنها به ۵۴۰ میلیون سال می رسد، علاوه بر گسترش گروه های پنگوئن آفریقایی در ماسه های رودخانه، مشخص می شود. ساحل دریا.

ساحل آرپادور

ساحل Arpoador در شهر ریو دو ژانیرو برزیل واقع شده است. این یک ساحل زیبا است که با شن و ماسه سفید روشن، گرم و آب تمیز و تمیز مشخص می شود.  هنگام تابش آفتاب به آن به صورت فیروزه ای ظاهر می شود و این ساحل برای بازدیدکنندگان فراهم می کند، گردشگران، فرصت گشت و گذار و شنا یا استراحت در ساحل و تماشای غروب خورشید شگفت انگیز را هیچ وقت از دست نمی دهند.

سواحل گوا از بهترین سواحل جهان

سواحل گوا از بهترین سواحل جهان
سواحل گوا از بهترین سواحل جهان

ایالت هند گوا شامل یک گروه شگفت انگیز از سواحل زیبا است که با چشم اندازهای شگفت انگیز آن از دریا، شن و ماسه طلایی نرم، گرم و وجود لاک پشت ها و پرندگان دریایی که در ساحل گسترش می یابند، همانطور که لوکس دیده می شود استراحتگاه ها و کلبه های چوبی ساخته شده از کاهگل، که نوشیدنی های سرد و غذاهای گرم و خوشمزه سرو می کنند.

عارف قهرمانزاده

کارشناس رشته گردشگری و فعال در زمینه انجام سفر های خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + دو =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا