پیارندتازه های گردشگریدانستنی های جالبگردشگریمعرفی جاذبه های گردشگری

توکیو را بهتر بشناسید

بسیاری از مکانهای مهم و مهیج وجود دارد که ارزش بازدید در توکیو را دارد، و بعضی از مکانهای دیدنی در توکیو را به شرح زیر ذکر می کنیم:

  • برج توکیو: این برج یکی از برج های عالی توکیو محسوب می شود، زیرا در ساعات صبح و ظهر به رنگ نارنجی درخشان می شود.
  • بازار آمیا یوکوچو: بهترین بازار سنتی توکیو است، زیرا کالاهای با کیفیت بالا و قیمت مناسب دارد و برای تعدادی از کالاها مانند: میوه ها، مد، تنقلات، ماهی، لباس های سنتی ژاپنی، جواهرات و کفش ها پیشنهادات خوبی ارائه می دهد.
  • زیارتگاه میجی: یکی از مشهورترین زیارتگاه های جهان است که سالانه هزاران گردشگر از آن دیدن می کنند و همچنین در آن یک کافه و بهترین باغ گل سوسن توکیو وجود دارد که حاوی پسوند است.
  • معبد جوکوکوجی: این معبد یکی از مقاوم ترین و دائمی ترین معابد توکیو به حساب می آید، گرچه مورد بازسازی قرار نگرفت، زیرا از بمباران آتش سوزی جنگ جهانی دوم و زلزله بزرگ کانت در سال ۱۹۲۳ میلادی جان سالم به در برد و کم محبوب ترین در میان مناطق دیگر به حساب می آید.
توکیو
توکیو

آب و هوا 

توکیو در زمستان با آب و هوای متوسط و خشک شناخته می شود و در تابستان با آب و هوای مرطوب و گرم مسلط است، در حالی که فصل بارندگی از اواسط ژوئن تا اواسط ژوئیه شروع می شود و فصل توفان از سپتامبر تا نوامبر شروع می شود.

 

جمعیت در توکیو

تقریباً در ۷٪ از مردم ژاپن در این شهر  زندگی می کند. یعنی یک چهارم جمعیت ژاپن که در سر شماری سال ۲۰۱۴ جمعیت به ۳۵ میلیون نفر رسیده است و این مسئله علاوه بر سهم این تعداد زیاد در افزایش آلودگی، تا حد زیادی بر ازدحام جمعیت در آن تأثیرگذار بوده و جمعیت در آن زندگی می کنند سبک زندگی که مدرنیته را با قدیم مخلوط می کند. برخی از ساکنان پیر ژاپنی لباس سنتی ژاپنی را به نام کیمونو می پوشند.

بهترین زمان برای سفر به ترکیه

۱۰ نکته عالی برای بستن چمدان و گنجاندن لوازم بیشتر

مکان ‌های تاریخی باستان شناسی آمستردام

بهنام محمدی

مترجم، نویسنده و مدیر در مجموعه پیارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − 6 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا