آتار باستانیآشنایی با موزه هاپیارندتازه های گردشگریگردشگریمعرفی جاذبه های گردشگری

جاذبه های گردشگری کومور، شامل مهم ترین محدوده های گردشگری

مهم ترین جاذبه های گردشگری کومور شامل ۷ جاذبه گردشگری شگفت انگیز و طبیعی می گردد. ان جاذبه های گردشگری اغلب طبیعی هستند و انسان ها در پدید آمدن آنها نقشی نداشته اند. اما در میان جاذبه های گردشگری ارائه شده در این مقاله برخی از پارک های طبیعی که سالانه تعداد قابل توجهی از گردشگران را به خود جلب می‌ کنند نیز ذکر شده است.

بازار سنتی کومور

بازار سنتی یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری کومور و مکانهای خرید در کومور است. این بازار شامل بسیاری از مغازه ها و کیوسک ها است که در فروش محصولات مختلف، کالاها و صنایع دستی تخصص دارند.

کوه کارتالا یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری کومور

کوه کارتالا بزرگترین آتشفشان فعال جهان است. دهانه این آتشفشان حدود ۱.۶۰۹ کیلومتر (یک مایل) است و هر از گاهی باعث فوران آتشفشان می شود.

کوه کارتالا یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری کومور
کوه کارتالا یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری کومور

پارک دریایی موهلی

پارک دریایی موهلی در جزیره موال (کوچکترین جزیره در کومور) واقع شده است. یک پارک زیبا است که به عنوان اولین منطقه حفاظت شده در کشور کومور ثبت شده است.

مسجد جمعه قدیمی یکی

مسجد جمعه قدیمی در جزیره مورونی واقع شده است و یکی از آثار مهم تاریخی کشور محسوب می شود. قدمت ساخت آن به سال هزار و چهارصد و بیست و هفتم می رسد و این مسجد با موقعیت فوق العاده ای که مستقیماً مشرف به خلیج است مشخص می شود.

ساحل شومونی

ساحل Chomoni در جزیره کومور بزرگ وجود دارد و این ساحل فوق العاده است که با وجود چشم اندازهای خیره کننده، ماسه طلایی نرم و آبهای آبی شفاف مشخص می شود و شاید مشخص ترین ویژگی این ساحل زیبا سنگ های آتشفشانی باشد، و سیاهان تیره

ساحل شومونی مهم ترین جاذبه های گردشگری کومور ساحل
ساحل شومونی مهم ترین جاذبه های گردشگری کومور ساحل

دست انداز اژدها

پشت اژدها در جزیره کومور بزرگ یافت می شود. این یک تشکیل سنگ طبیعی است که به شکل ستون ها یا میخ هایی که از پشت اژدها بیرون می آیند ظاهر می شود. گروهی از سنگها توسط عوامل طبیعی بر روی یک بلوک منحنی صخره ای شکل گرفتند که شکل اژدها به خود می گیرد. منظره زیبایی ایجاد می کند.

پارک اقامتگاه لاکا یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری کومور

Lakka Park Lodge در جزیره موهلی واقع شده است، به ویژه در یک خلیج کوچک در نزدیکی روستای نیوماشیوا، یک پارک موضوعی نفس گیر شامل بسیاری از کلبه ها راحت است و ساحل گروهی از فعالیتهای اکتشافی شگفت انگیز، جذاب و سرگرم کننده است.

عارف قهرمانزاده

کارشناس رشته گردشگری و فعال در زمینه انجام سفر های خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + چهار =

دکمه بازگشت به بالا