پیارند

خاصترین دریاچه های اتریش شامل هفت منطقه بکر و شگفت انگیز برای گردشگران

خاصترین دریاچه های اتریش شامل ۷ دریاچه شگفت انگیز می‌شود که همه ساله تعداد قابل توجهی از گردشگران برای گذران اوقات فراغت و یا استفاده از فواید خاص این منطقه اقدام به سفر به آنجا می‌ کنند. با توجه به اینکه کشور اتریش یکی از بزرگترین کشورها در زمینه جذب توریست نیز محسوب می‌شود؛ وجود چنین تفرجگاه هایی می تواند تاثیر قابل توجهی در افزایش ورود گردشگران خارجی به این منطقه نیز داشته باشد.

دریاچه نوئیسدلر

دریاچه نویزدلر (انگلیسی: Lake Neusiedler) در ایالت بورگنلند در قسمت شرقی اتریش واقع شده است. این دریاچه در پایین ترین نقطه این کشور واقع شده است. با مناظر زیبا، شوری کم و فراوانی مواد اولیه مورد نیاز برای تولید سلولز و سواحل آن محیط مناسبی برای رشد نیزارها است.

دریاچه وسنسی یکی از خاصترین دریاچه های اتریش

دریاچه ویسنسی (به انگلیسی: Lake Weissensee) یکی از دریاچه های زیبای اتریش است که دارای چشم اندازهای دیدنی است و محیط مناسبی را برای علاقه مندان به غواصی فراهم می کند، همچنین با مسیرهای پیاده روی احاطه شده است که برای مسافران تفریحی عالی هستند.

دریاچه های زیبای اتریش
دریاچه های زیبای اتریش

دریاچه ترسی

دریاچه ترسی (انگلیسی: Lake Attersee) یکی از بزرگترین دریاچه های اتریش است و دریاچه ای زیبا است که چشم اندازهای فوق العاده ای از تپه های اطراف را به نمایش می گذارد و بازدیدکنندگان و گردشگران می توانند در سواحل دریاچه سرگردان شده و ورزشهای آبی مختلفی را انجام دهند ، مانند: شنا و غواصی

آچینسی از خاصترین دریاچه های اتریش

دریاچه آچنسی (انگلیسی: Lake Achensee) در ایالت تیرول اتریش واقع شده است و به عنوان یکی از خاصترین دریاچه های اتریش مطرح می شود.
مقصدی مناسب برای کسانی است که مایل به سفر در تابستان هستند. این دریاچه به گردشگران یا ساکنان روستاهای مجاور و بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا از یک فضای تابستانی فوق العاده و آرام لذت ببرند و آنها را قادر می سازد تا موج سواری ، قایق سواری و شنا در آبهای تمیز و با کیفیت آن را تمرین کنند.

دریاچه میلستات

دریاچه میلستات (انگلیسی: Lake Millstatt) در ایالت کارینتیا در اتریش واقع شده است و یکی از مهمترین جاذبه های آن محسوب می شود. این خاصترین دریاچه های اتریش است که در ماه های تابستان بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب می کند. به لطف آب گرم و شفاف آن و وجود بسیاری از مناطق حمام  و سایر موارد.

دریاچه گوسوسی

دریاچه گوزاوز (انگلیسی: Lake Gosausee) در ایالت اتریش ، در یخچال طبیعی داتشتاین در منطقه ای احاطه شده توسط تپه های کوه گوسوکام واقع شده است. این شهر به دلیل جذب ماهیگیران ، دوستداران ماهیگیری ورزشی و وجود مسیرهای پیاده روی زیاد مشهور است.

 

زیباترین دریاچه های اتریش
دریاچه گوسوسی خاصترین دریاچه های اتریش

دریاچه هالستات یکی دیگر از خاصترین دریاچه های اتریش

دریاچه هالستات (انگلیسی: Lake Hallstatt) دریاچه ای خوش منظره است که از هر جهت با کوه ها احاطه شده است و به بازدیدکنندگان و گردشگران این فرصت را می دهد که سوار قایق شوند و از سفر در دریاچه لذت ببرند، از شهر نزدیک هالستات دیدن کنند یا به معادن نمک باستانی صعود کنند.

 

 

 

همچنین بخوانید:

غذاهایی که مانع جذب کربوهیدرات ها می شوند و تاثیر آن بر سلامتی

درمان شوره سر به طور طبیعی با استفاده از موادی مانند آلوئه ورا و سیر و عسل

سفر خانوادگی به مالزی زیباترین جزایری که به همراه خانواده می توان به آنجا رفت.

تقویت استخوان ها با غذا های سالم و طبیعی مانند انواع لبنیات و سبزیجات تازه

افزایش رشد مو

آموزش آهنگ سازی قسمت دوم با تدریس استاد عارف قهرمانزاده

عارف قهرمانزاده

کارشناس رشته گردشگری و فعال در زمینه انجام سفر های خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + هفده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا