آتار باستانیآشنایی با موزه هاپیارندگردشگریمعرفی جاذبه های گردشگریمقاله های گردشگری

زیباترین جاذبه های سوئیس شامل جاذبه های گردشگری طبیعی و انسان ساز

زیباترین جاذبه های سوئیس، به عنوان جاذبه های گردشگری جهانی نیز محسوب می شود که گردشگران داخلی و جهان گردان را به سمت خود می کشانند. اکثر این فضا ها به صورت طبیعی به وجود آمده اند و برخی نیز به صورت دست ساز ساخته شده اند.

کوه Matterhorn یکی از زیباترین جاذبه های سوئیس

کوه Matterhorn در رشته کوه های آلپ در مرز ایتالیا و سوئیس واقع شده است. این کوه یکی از زیباترین جاذبه های سوئیس و زیباترین کوه های جهان به شمار می رود. از نظر شکل منحصر به فرد قله، چشم انداز فوق العاده آن از مناظر دیدنی اطراف و محبوبیت گسترده آن در بین کوهنوردان علی رغم دشواری صعود، متمایز است.

کوه Matterhorn یکی از زیباترین مکان های سوئیس
کوه Matterhorn یکی از زیباترین جاذبه های سوئیس

 

صومعه سنت جان بندیکتین

Abbey of Saint John در دهکده سوئیستر موستایر، واقع در شرق سوئیس واقع شده است. و سنت نیکلاس در طول قرن یازدهم، و مجموعه صومعه سرانجام به عنوان یک شاهکار معماری فوق العاده ظاهر شد. که شامل مجموعه ای شگفت انگیز از نقاشی های دیواری است، آثار هنری، مجسمه ها و موارد دیگر.

قلعه Château de Chillon

قلعه Château Chillon (به فرانسوی: Château Chillon) در جزیره ای کوچک مشرف به دریاچه زیبای ژنو واقع شده است. این قلعه تاریخی یکی از زیباترین جاذبه های سوئیس و مکان های باستانی است که با معماری شگفت انگیز خود متمایز است و زیباترین قلعه در خاک سوئیس محسوب می شود.

قلعه Château de Chillon یکی از زیباترین مکان های سوئیس
قلعه Château de Chillon

پل Capelbrookka

پل Kapellbrücke (به آلمانی: Kapellbrücke) در بالای دریاچه لوسرن واقع شده است و این یک پل چوبی سرپوشیده است که قدمت آن به قرن چهاردهم میلادی باز می گردد. بدین ترتیب این پل قدیمی ترین نوع در قاره اروپا است و علیرغم قرار گرفتن در معرض آتش سوزی در دهه نود قرن گذشته، هنوز هم پابرجا است. لازم به ذکر است که بازدید کنندگان و گردشگران می توانند در اطراف پل قدیمی قدم بزنند و آثار هنری مربوط به قرن هفدهم را مشاهده کنند.

کتابخانه صومعه سنت گال

کتابخانه Abbey of Saint Gallen در سنت گالن سوئیس واقع شده است و یکی از قدیمی ترین کتابخانه های جهان به حساب می آید. این کتاب توسط سنت گال در سال ۶۱۲ میلادی تاسیس شد و مجموعه بزرگی از نسخه های خطی، کتابها، نقاشی ها و سایر موارد ارزشمند و نادر را در خود جای داده است و این کتابخانه اخیراً در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است.

 

 

منابع
↑ “Matterhorn Mountain”, www.mapsofworld.com,12-9-2015، Retrieved 28-5-2019. Edited. ↑ “Benedictine Convent of Saint John”, www.mapsofworld.com,11-9-2015، Retrieved 28-5-2019. Edited. ^ أ ب Sean Mowbray (17-7-2018), “20 Must-Visit Attractions in Switzerland”، theculturetrip.com, Retrieved 28-5-2019. Edited. ↑ “Stiftsbibliothek”, www.lonelyplanet.com, Retrieved 28-5-2019. Edited.

عارف قهرمانزاده

کارشناس رشته گردشگری و فعال در زمینه انجام سفر های خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − یک =

دکمه بازگشت به بالا