پیارندگردشگریمعرفی جاذبه های گردشگری

زیباترین دریاچه های اتریش

دریاچه نوسیدلر

دریاچه نوسیلدلر (به انگلیسی: Lake Neusiedler) در ایالت بورگن لند واقع در قسمت شرقی اتریش و در پایین ترین نقطه کشور واقع شده است و  به عنوان یکی از زیباترین دریاچه های اتریش شناخته می شود.
فراوانی مواد اولیه مورد نیاز برای تولید سلولز، علاوه بر سواحل آن که محیط مناسبی برای رشد گیاه نی را نشان می دهد، به عنوان یکی از دلایل اهمیت این منطقه شناخته می شود.

دریاچه ویسنسی

زیباترین دریاچه های اتریش
زیباترین دریاچه های اتریش

دریاچه ویسنسی (به انگلیسی: Lake Weissensee) یکی از دریاچه های زیبای اتریش است، با چشم اندازهای زیبا که محیط مناسبی را برای علاقه مندان به غواصی فراهم می کند، زیرا اطراف آن توسط مسیرهای پیاده روی احاطه شده است.

دریاچه آتترسی

دریاچه آتترسی (انگلیسی: Lake Attersee) یکی از بزرگترین دریاچه های اتریش است و این دریاچه زیبا به عنوان یکی از زیباترین دریاچه های اتریش است که چشم اندازهای فوق العاده ای از تپه های اطراف را ارائه می دهد و بازدید کنندگان و گردشگران می توانند در امتداد ساحل دریاچه گشت بزنند و ورزش های مختلف آبی را انجام دهند، مانند شنا و غواصی.

دریاچه آچنزی

دریاچه آچنزی (به انگلیسی: Lake Achensee) در ایالت تیرول اتریش واقع شده است و مقصد مناسبی برای کسانی که تمایل به گذران تعطیلات دارند.
این منطقه همه ساله میزبان گردشگران یا ساکنان روستاهای همسایه است. این یکی از زیباترین دریاچه های اتریش فضای تابستانی شگفت انگیز و آرام به بازدید کنندگان می دهد و آنها را قادر به گشت و گذار، قایق سواری و شنا در آبهای خالص و با کیفیت آن می کند.

دریاچه Millstatt

دریاچه Millstatt در ایالت Carinthia اتریش واقع شده است و یکی از مهمترین جاذبه های آن به حساب می آید. این یک دریاچه زیبا است که در ماه های تابستان بازدید کنندگان زیادی را به خود جلب می کند. با آب گرم و تمیز.

دریاچه گوسوسی

دریاچه Gosausee در شمال اتریش، در یخچال طبیعی Dachstein در منطقه احاطه شده توسط تپه های کوه Gosaukam واقع شده است. در بین شکارچیان، محبوب است و مسیرهای پیاده روی زیادی دارد.

دریاچه هالشتات

دریاچه هالشتات (انگلیسی: Lake Hallstatt) دریاچه ای زیبا است که از هر جهت با کوهها احاطه شده است و به بازدیدکنندگان و گردشگران این امکان را می دهد که سوار قایق شوند، از سفر در دریاچه لذت ببرند، از شهر هالشتات در نزدیکی آن دیدن کنند یا تا کوه صعود کنند.

زیباترین مکانهای طنجه مراکش

زیباترین مکان ها در ترابزون را بشناسید و برای هدف بعدی سفر خود این شهر را انتخاب کنید

مکان ‌های تاریخی باستان شناسی آمستردام

 

منابع

  1.  ویراستاران از دانشنامه بریتانیکا، “Neusiedler دریاچه” ، www.britannica.com ، برگرفته ۲۵-۵-۲۰۱۹. ویرایش شده.
  2. b سوزان برسلو ساردونه (۵-۱۲-۲۰۱۷)، “کوههای آلپ اتریش برای عاشقانه زوجین” ، Www.tripsavvy.com ، بازیابی شده در ۲۵-۵-۲۰۱۹. ویرایش شده.

مهناز اشراقی

مترجم، نویسنده و مدیر در مجموعه پیارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − هفده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا