زیباترین دریاچه های مونیخ شامل ۵ دریاچه که گردشگران را شیفته خود می کنند.

دریاچه کیمزی، دریاچه آمرسى، دریاچه استرنبرگر، دریاچه والچنزی، دریاچه سیمزی زیباترین دریاچه های مونیخ به شمار می روند که جاذبه گردشگری نیز هستند.
دریاچه استرنبرگر زیباترین دریاچه های مونیخ
دریاچه استرنبرگر زیباترین دریاچه های مونیخ

دریاچه های مونیخ، مکانی دنج برای تفریح و استراحت در ایام تعطیل هستند. دریاچه کیمزی، دریاچه آمرسى، دریاچه استرنبرگر، دریاچه والچنزی، دریاچه سیمزی زیباترین دریاچه های مونیخ به شمار می روند که گردشگران آنها را برای سفر خود و گزران اوقات فراغت انتخاب میکنند.

دریاچه کیمزی

دریاچه Chiemsee با مساحت وسیع خود شناخته شده است. این دریاچه بزرگترین دریاچه در ایالت بایرن محسوب می شود، زیرا با چشم اندازهای زیبا و مناسب بودن آن برای انجام فعالیت های مختلف آبی شناخته شده است. باید یاد آور شد که همه این موارد و سایر ویژگی های دریاچه کیمزی، آن را به یک مرکز جذاب مهم و یک منبع طبیعی برای رای ساکنان مونیخ و سایر شهرهای نزدیک دریاچه، مانند: برین، و شهر آم تبدیل می کند.

دریاچه کیمزی زیباترین دریاچه های مونیخ
دریاچه کیمزی زیباترین دریاچه های مونیخ

دریاچه آمرسى

دریاچه آمرسى یکی از زیباترین دریاچه های مونیخ (به انگلیسی: Ammersee) در آلمان شهر Ammersee واقع شده است. این دریاچه را به عنوان یکی از دریاچه های فوق العاده آلمان با نمایش منظرهجذاب برای بازدید کننده ها به شمار می آورند.
برای لذت بردن از سفرهای دریایی، ورزش های مختلف آبی، و می توانید در شهر گشت بزنید و از مکان های دیدنی شگفت انگیز آن دیدن کنید، مانند: صومعه باستانی تاریخی Andex و باغ های باستانی.

دریاچه استرنبرگر از زیباترین دریاچه های مونیخ

دریاچه استرنبرگر زیباترین دریاچه های مونیخ
دریاچه استرنبرگر زیباترین دریاچه های مونیخ

دریاچه استارنبرگ (به انگلیسی: Lake Starnberg) با ماشین و نیم ساعت از مرکز مونیخ آلمان واقع شده است. این دریاچه زیبا است که با وسعت زیاد به عنوان دومین دریاچه در ایالت آزاد بایرن متمایز می شود. این محل مناسب برای انجام فعالیت های آبی، مانند شنا به حساب می آید. همچنین به بازدید کنندگان و گردشگران این فرصت را می دهد تا از یک تور در دریاچه، یا بازدید از جاذبه های مهم در سواحل آن، مانند: کلیسای باستانی و تاریخی سنت جوزف، و قلعه پوزنهون بروند.

دریاچه والچنزی

دریاچه والچنزی (به انگلیسی: Lake Walchensee) از مرکز مونیخ آلمان حدود یک ساعت با ماشین فاصله دارد. وسعت آن حدود ۱۶ کیلومتر مربع است و عمق آن به ۲۰۰ متر می رسد. از این رو یکی از عمیق ترین دریاچه های دره آلپ آلمان محسوب می شود. این دریاچه با آب زلال و چشم انداز از محیط باشکوه کوهستان، مناسب برای شنا، شیرجه، ماهیگیری و موج سواری است.

دریاچه سیمزی از زیباترین دریاچه های مونیخ

دریاچه سیمز در یک ربع ساعت از دریاچه کیمزی در دامنه کوه های آلپ آلمان و در ارتفاع ۴۷۰ متری از سطح دریا واقع شده است. از ویژگی های آن می توان به فضای آرام، جنگل های انبوه اطراف آن، مناسب برای شنا و رستوران ها در لبه آن. که غذای خوشمزه ای سرو می کند اشاره نمود.

عارف قهرمانزاده
کارشناس رشته گردشگری و فعال در زمینه انجام سفر های خارجی