پیارنددانستنی های جالب

زیباترین رمان های عاشقانه بین المللی شامل چهار اثر فاخر جهان

در میان کتاب های عاشقانه و رمان های بزرگی که توسط نویسندگان مطرح جهانی نوشته شده اند، برخی از آنها را می توان به عنوان یکی از زیباترین رمان های عاشقانه مورد شناسایی قرار داد. این آثار فاخر هرچند توسط بسیاری از منتقدین مورد نقد و بررسی قرار گرفته اند، اما به دلیل دارا بودن درجه ادبی بالا و همچنین جذب مخاطبان بسیار زیادی از سراسر جهان توانستند جایگاه ویژه‌ای را برای خود کسب کنند.

رمان تعصب و غرور

رمان تعصب و غرور از نویسنده انگلیسی جین آستین، یکی از بزرگترین و زیباترین رمان های عاشقانه نوشته شده در طول تاریخ است.
اولین نسخه آن را در ۱۷۹۷ منتشر شد، پس از چاپ شانزدهم این رمان در سال ۱۸۱۳، این اثر داستانی با فروش بیش از ۲۰ میلیون نسخه از این رمان یکی از مشهورترین کتابها محسوب می شود.
شایان ذکر است که این اثر به فیلم ها و سریال های زیادی تبدیل شده است، که معروف ترین آنها فیلم (عروس و تعصب) است که در سال ۲۰۰۵ میلادی تولید شد. این رمان به عنوان ادبیات کلاسیک طبقه بندی شده است. یک طبیعت عاشقانه دارد. علیرغم اینکه کار مورد انتقادات زیادی قرار گرفت، از محبوبیت زیادی برخوردار بود و میلیون ها نفر آنرا تحسین کردند.

رمان آنا کارنینا

رمان آنا کارنینا، نویسنده روس لئو تولستوی ، یکی از بهترین آثار ادبیات جهان محسوب می شود. این رمان یکی از زیباترین رمان های عاشقانه در سطح جهانی است و در قالب نسخه های متوالی بین سالهای ۱۸۷۵-۱۸۷۷ بعد از میلاد منتشر شد.
برخی آن را بزرگترین رمانی می دانند که تا کنون نوشته شده است. زیرا شامل ده ها شخصیت اصلی است که نویسنده قادر به تجسم آنها بوده و یک جامعه فوق العاده از آنها ساخته است. آنها جامعه روسیه را در پایان قرن نوزدهم توصیف می کنند.

رمان بر باد رفته یکی از زیباترین رمان های عاشقانه

بر باد رفته یکی از زیباترین رمان های عاشقانه
بر باد رفته یکی از زیباترین رمان های عاشقانه

بر باد رفته توسط مارگارت میچل در سال ۱۹۳۶ میلادی نوشته شد و قابل توجه است که این اثر ادبی در سال ۱۹۳۷ میلادی برنده جایزه پولیتزر شد.
این رمان شرح جنگ داخلی آمریکا از دیدگاه کنفدراسیون را ارائه می دهد. شکل یک عاشقانه احساسی محض. این اثر شامل ۱۰۳۷ صفحه است و ۵۰،۰۰۰ نسخه از این رمان به محض توزیع در بازارها فروخته شد.

رمان جین ایر

رمان جین ایر ، نویسنده انگلیسی شارلوت برونته در سال ۱۸۴۷ ، یکی از آثار برجسته ای است که نقش زنان را در رمان های عشق و جستجوی هویت تجسم می دهد.

مهناز اشراقی

مترجم، نویسنده و مدیر در مجموعه پیارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + دو =

دکمه بازگشت به بالا