پیارندتازه های گردشگریگردشگریمعرفی جاذبه های گردشگریمقاله های گردشگری

زیباترین مناظر جهان شامل آبشار ها، معابد و مکانهای دیدنی دیگر

زیباترین مناظر جهان شامل مناطق مختلفی از جغرافیای جهان می‌شود که همه ساله میزان قابل توجهی از بازدیدکنندگان بین المللی به منظور مسافرت یا بازدیدهای سالانه به آنجا سفر می کنند. در ادامه با بررسی برخی از زیباترین مناظر دنیا تلاش می‌کنیم تا اطلاعات مفیدی را در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم.

کوه های رنگین کمان

کوه های رنگین کمانی زیباترین مناظر جهان
کوه های رنگین کمانی زیباترین مناظر جهان

کوه های رنگین کمان در شهر ژانگجی چین قرار دارند، این کوه ها از جمله زیباترین مناظر جهان به دلیل رنگ هایی که کوه ها را تشکیل می دهند که آنها را شبیه رنگین کمان می کند، منظره فوق العاده و استثنایی را ارائه می دهند و این به دلیل مواد معدنی کمیاب است که در آنها وجود دارد مرتبط با سنگ ها . که منجر به رنگ آمیزی ماسه به رنگ های قرمز، سبز و زرد می شود.

 

ساحل رایلی

ساحل ریلی در شبه جزیره کوچکی از جزایر تایلند
ساحل ریلی در شبه جزیره کوچکی از جزایر تایلند

ساحل ریلی در شبه جزیره کوچکی از جزایر تایلند قرار دارد و یکی از مکان‌های دیدنی و متمایز به حساب می‌آید که تنها با قایق می‌توان به آن رسید و بسیاری از فعالیت‌های سرگرم‌کننده مانند بالا رفتن از صخره‌های آهکی، کاوش غارهای وسیع و شنا به سمت جزایر واقع در نزدیکی آنها در آن را می‌توان در ریلی انجام داد.

جزیره شیکوکو

زیباترین مناظر جهان
زیباترین مناظر جهان

شیکوکو چهارمین جزیره بزرگ ژاپن است که در شمال غربی جزیره اصلی هونشو قرار دارد و توسط یک پل به آن متصل می شود. این جزیره از جمله زیباترین مناظر جهان دارای سواحل و رشته کوه های زیادی است و افراد زیادی به منظور زیارت از آن دیدن می کنند زیرا به یکی از معابد مهم آنجا مرتبط است.

تراس های برنج باناوی

تراس های برنج باناوی حدود ۲۰۰۰۰ سال پیش ساخته شده اند و در کوه های ایفوگائو با سیستم آبیاری که آب را از جنگل های مجاور می کشد کنده کاری شده اند و اگرچه در زمان حاضر تعداد کمی از آنها با برنج کاشته شده اند، تعداد زیادی از گردشگران. ممکن است به هزاران نفر برسد پیشنهاد بازدید از این مکان را می دهند و به آنها امکان تعامل با فرهنگ منحصر به فرد ساکنان آن را می دهند.

آبشار ویکتوریا

زیباترین مناظر جهان
زیباترین مناظر جهان

آبشار ویکتوریا به رودخانه زامبیزی می ریزد که در امتداد مرز بین زامبیا و زیمبابوه قرار دارد و توسط دو پارک ملی احاطه شده است

پویا رادفر

مترجم، نویسنده و مدیر در مجموعه پیارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × پنج =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا