پیارندتازه های گردشگریگردشگریمعرفی جاذبه های گردشگری

زیباترین مکانهای آمریکا

مجسمه آزادی

مجسمه از آزادی یکی از زیباترین مکانهای آمریکا در شهر نیویورک، به طور خاص در جزیره آزادی واقع شده است. مشخصه مجسمه آزادی مظهر سه – بعدی زن حمل مشعل در دست راست او، که توسط مجسمه ساز فردریک اگوست Bartholdi فرانسوی و توسط مردم فرانسه به عنوان نشانه عشق، به آمریکا می شد، این مجسمه به نمادی از آزادی تبدیل شد.

دنیای والت دیزنی

دنیای والت دیزنی یکی از زیباترین مکانهای آمریکا
دنیای والت دیزنی یکی از زیباترین مکانهای آمریکا

دنیای والت دیزلی (به انگلیسی: Walt Disney World) از جمله زیباترین مکانهای آمریکا، که در سال ۱۹۷۱ افتتاح شد، در فلوریدا، ایالات متحده آمریکا واقع شده است و به عنوان مجموعه ای از هتل های بسیار، پارک های آبی، پارک های زیبا و تفریحی، پر بازدیدترین هتل در جهان محسوب می شود.

پارک مرکزی

پارک مرکزی که در طول دهه های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ ساخته شده است، در شهر منهتن در شهر نیویورک واقع شده است و یک پارک مرکزی وسیع و لوکس است. مساحت آن تقریباً ۳،۴۱۱،۴۹۸ متر مربع است، و به شکل مستطیل به نظر می رسد، و شامل بسیاری از راهروهای پیچ در پیچ پر از نارون، علفزارهای سبز و باغ های زیبا است که به سبک اروپایی طراحی شده اند، علاوه بر بنای یادبود جان لنون، تئاتر در فضای باز، دریاچه شگفت انگیز، مجسمه آلیس، باغ وحش و باغ های دیگر، بنابراین یکی از زیباترین مکانهای آمریکا، مشهورترین فضاهای سبز جهان و مرکز مهمی برای جذب بازدید کننده و گردشگر به ایالات متحده در نظر گرفته شده است.

کاخ سفید

کاخ سفید در واشنگتن دی سی واقع شده و یکی از زیباترین مکانهای آمریکا و مهمترین مکانهای ایالات متحده است. جایی که محل اقامت رسمی روسای جمهور ایالات متحده آمریکا از سال ۱۸۰۰ میلادی است، با اشاره به اینکه بازدید کنندگان می توانند مراحل خاص را برای گشت و گذار در امکانات کاخ دنبال کنند.

پارک گلدن گیت

پارک گلدن گیت
پارک گلدن گیت

پارک گلدن گیت در سانفرانسیسکو، ایالات متحده آمریکا واقع شده است و این یک فضای طبیعی فوق العاده است که شامل بسیاری از مناظر زیبا، بناها و بناهای مهم مانند: باغ گل، موزه دی یانگ، آکادمی علوم کالیفرنیا، گیاه شناسی پارک سانفرانسیسکو، باغ چای ژاپنی و موارد دیگر.

 

منبع:

  1.  The Editors of Encyclopaedia Britannica , ” Statue of Liberty “، www.britannica.com, Retrieved 10-6-2019. Edited

مهناز اشراقی

مترجم، نویسنده و مدیر در مجموعه پیارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا