پیارندتازه های گردشگریدانستنی های جالبگردشگریمعرفی جاذبه های گردشگری

زیباترین کشورهای جهان و دلایل سفر به این کشور ها

مفهوم زیباترین کشورهای جهان از یک فرد به فرد دیگر متفاوت است. کسانی هستند که طبیعت جذاب و زیبا و وجود سواحل و آبشارها را ترجیح می ‌دهند، در حالی که دیگران مکان‌ های توریستی و کویری را ترجیح می‌ دهند و برخی کشورهایی را که دارای آثار تاریخی از تمدن‌ های گذشته هستند ترجیح می‌ دهند.
بسیاری از کشورهای جهان هستند که بالاترین رتبه ‌ها را در برنامه ‌های سفر گردشگری دارند، در این مقاله شما را با پنج مورد از زیباترین کشورهای جهان آشنا خواهیم کرد.

 

ترکیه

ترکیه یکی از زیبا ترین کشور های جهان
ترکیه یکی از زیبا ترین کشور های جهان

ترکیه با احاطه شدن توسط دریاها از سه طرف مورد توجه قرار می گیرد: آنها عبارتند از: دریای اژه از غرب، دریای سیاه از شمال و دریای مدیترانه از جنوب، و بنابراین یکی از زیباترین کشورهای جهان و جذاب ‌ترین کشورهای جهان محسوب می ‌شود.
زیرا از نظر طبیعت زیبا، سواحل زیبا و آبشار هایی که به آرامی جریان می‌ یابد و برای همه نقاشی خیره کننده‌‌ای ایجاد می ‌کند، قابل توجه است و ترکیه شامل بسیاری از مکانهای باستانی و گردشگری است که مقصد بسیاری از جهانگردان در جهان است.

 

فرانسه

این کشور از جنوب با دریای مدیترانه همسایه است، که این کشور را به یکی از زیباترین کشورهای جهان تبدیل می ‌کند.

زیرا توسط شهرهای توریستی و سواحل زیبا و گرم آن، که باعث جذب گردشگران به آن می ‌شود، شناخته می‌ شود و کوه ‌های برفی آن، مجموعه‌‌ای از کوه ‌های آلپ، مکانی فوق العاده برای اسکی، اسکی و کوهنوردی است و شامل شهر توریستی پاریس است که با حضور یک برج مشخص می‌ شود. ایفل و موزه لوور در آن، فرانسه از نظر فرهنگ، خرید و همچنین هنر و معماری موقعیت برجسته‌‌ای را به خود اختصاص داده است، زیرا هر شهر در فرانسه شخصیت خاص خود را دارد.

 

آلمان

آلمان با چشم اندازها و طبیعت زیبا به عنوان یکی از زیباترین کشورهای جهان شناخته می ‌شود و با حضور بسیاری از تئاتر ها و مکانهای گردشگری که گردشگران را به خود جذب می‌ کند، شناخته می ‌شود.
از این رو یکی از زیباترین کشورهای جهانگردی در جهان به حساب می ‌آید و این فعالیت در دوره اخیر افزایش یافته است زیرا آلمان خدمات متنوع گردشگری را به بازدید کنندگان خود از نظر حمل و نقل، هتل ‌ها، خانه ‌های توریستی، رستوران ‌ها و پارک ها ارائه می‌ دهد.

 

سوئیس

سوئیس یکی از زیباترین کشورهای جهان، کشوری محصور در خشکی است، اما به دلیل تنوع کوهستانی منحصر به فرد آن شناخته شده است.

بنابراین کوههای آن برای کوهنوردی در نظر گرفته شده است و شامل باغهای عمومی زیبا و متمایزی است که گردشگران را از مناطق مختلف جهان پذیرا می ‌شود.
جایی که طبیعت زیبا، متمایز و جذاب حاوی دریاچه ژنو است که یکی از زیباترین دریاچه ‌های جهان به حساب می‌ آید و سوئیس با آبشار های آن مشخص می ‌شود. که آبشار های راین نامیده می‌ شود، دارای چشم اندازهای شگفت انگیز، به ویژه در تابستان.

 

ایتالیا

کشور ایتالیا یکی از زیباترین کشورهای جهان
کشور ایتالیا یکی از زیباترین کشورهای جهان

این یکی از مشهورترین و زیباترین کشورهای جهان و مکانهای توریستی در جهان است که اکثر گردشگران از مکانهای مقدس و بناهای تاریخی مانند: رم، ونیز، آمفی تئاتر ورونا و شهر پمپئی دیدن می‌ کنند و ایتالیا با سواحل فوق العاده، تاریخ، فرهنگ و غذاهای ایتالیایی خود که دستور العمل‌ های خوشمزه‌‌ای به ویژه پیتزا ارائه می ‌دهد، شناخته شده است.

شهر بدروم ترکیه را برای تعطیلات انتخاب کنید

شبه جزیره سینا کجاست

زیباترین سواحل جهان و ویژگی های منحصر به فرد این مناطق

بهنام محمدی

مترجم، نویسنده و مدیر در مجموعه پیارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا