پیارندتازه های گردشگریگردشگریمعرفی جاذبه های گردشگری

طولانی ترین آبشار جهان کدام است و چه زمانی می توان به بازدید آن رفت

آبشار آنجل طولانی ترین آبشار در جهان هستند

آبشار های فرشته(آنجل) ونزوئلا طولانی ترین آبشار جهان است که ارتفاع آن تقریباً به ۹۷۹ متر می رسد و این آبشار به رودخانه کارائو می ریزند و در جنگل های بارانی،  در حاشیه کوه شیاطین (Auyán-Tepuí) واقع شده اند.
منطقه ای بلند و هموار از سطح زمین است، دارای اضلاع صخره ای عمودی در پارک ملی کانایما در ونزوئلا واقع شده است، آبشار توسط رودخانه Choron که از لبه کوه ها امتداد دارد، تأمین می شود و آن را در یک سری از دامنه ها ادامه می دهد.

منطقه آبشار های آنجل

طولانی ترین آبشار جهان
طولانی ترین آبشار جهان

آنجل فالز طولانی ترین آبشار جهان در ارتفاعات گویان در ایالت بولیوار در جنوب شرقی ونزوئلا واقع شده است، بر روی رودخانه Choron در ۲۶۰ کیلومتری جنوب شرقی سیوداد بولیوار، و عرض آن حدود ۱۵۰ متر از طرف پایه است، و این آبشار دید بهتری به دلیل جنگل انبوه اطراف آن دارد، آنجل فالز برای اولین بار توسط جیمز آنجل ماجراجو آمریکایی کشف شد که هواپیمای او در سال ۱۹۳۷ در مسا در نزدیکی او سقوط کرد. به همین دلیل به نام وی نامگذاری شد و بعداً رئیس جمهور پیشین ونزوئلا، هوگو چاوز اعلام کرد که باید از این آبشار با نام اصلی نام گذاری مجدد شود. به همین دلیل Kerepakupai Merú نامیده شد.

اطلاعات در مورد آنجل فالز

Fall Angel را می توان از طریق اطلاعات زیر شناخت:

  • آبشارهای آنجل یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری در ونزوئلا است، زیرا سفرهای تجاری بر روی این آبشارها آن را به یکی از محبوب ترین مکانها تبدیل کرده است که می تواند مورد بازدید گردشگران قرار گیرد، بنابراین امکان پرواز با هلی کوپتر یا پیاده روی به سمت این آبشارها وجود دارد، همانطور که توسط پارک کانایما اعلام شد الوطنیه در سال ۱۹۹۴ در میراث جهانی یونسکو ثبت شد.
  • بین ماه های می و نوامبر بهترین زمان برای بازدید از آبشارهای آنجل و جنگل های اطراف آن است، زیرا بارندگی به طور مکرر انجام می شود و جریان آب این آبشار زیاد است. همچنین می توانید از هواپیمای سقوط کرده جیمز آنگل که در موزه ماراکی واقع شده است، بازدید کنید.
  • جریان آبشار آنجل طولانی ترین آبشار جهان در فصل بارندگی به دو قسمت تقسیم می شود، در حالی که بیشتر آبشار در تابستان قبل از تماس با زمین تبخیر می شود.
  • پارک ملی Kanameya دروازه ورودی به آنجل فالز است و هزینه ورودی آن ۴ دلار است.
  • اردو زدن در پارک ملی Kanamia ممنوع است.
  • در ماه های گرم و خشک، مه در اطراف آبشار تشکیل می شود و این مه را می توان از فاصله ۱.۶۱ کیلومتری طولانی ترین آبشار جهان مشاهده نمود.

زیباترین دریاچه های اتریش

زیباترین مکانهای طنجه مراکش

زیباترین مکان های توریستی در جده

منابع:

مهناز اشراقی

مترجم، نویسنده و مدیر در مجموعه پیارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا