معرفی Alfa Hotel استانبول (چهار ستاره)

هتل آلفا استانبول

معرفی هتل ****

هتل آلفا کمی بیشتر از نیم مایل از بیمارستان دانشکده پزشکی Cerrahpasa فاصله دارد.

این هتل دارای تهویه مطبوع با وای فای رایگان ، تلویزیون صفحه تخت و مینی بار است. تمام اتاق ها و سوئیت های هتل آلفا دارای حمام اختصاصی با سشوار هستند. این سوئیت ها دارای یک اتاق نشیمن جداگانه و وان است. صبحانه روزانه به سبک بوفه سرو می شود و رستوران تحصن در هتل غذاهای ترکی را سرو می کند. همچنین یک اتاق نشیمن سنتی وجود دارد که می توانید چای ، قهوه یا سایر نوشیدنی ها را سفارش دهید.

معرفی جزئیات هتل

هتل آلفا استانبول – این هتل زیبا را که در قسمت قدیمی استانبول واقع شده است کشف کنید. هتل آلفا استانبول *** در شهر قدیمی ، در محله اروپایی استانبول واقع شده است. مرکز تاریخی ، گران باازر ، مسجد بلو ، کاخ توپکاپی ، سنت سوفیا ، بسلیکا سیسترن و سایر مکانهای مهم تاریخی به همراه مرکز همایش های Sutluce تنها ۱۰ دقیقه با تراموا فاصله دارند که چند قدم از هتل فاصله دارند.

این هتل در رده ۳ * Premium دارای اتاقهای پر نور و با نور است که به خوبی با دکوراسیون مناسب و با مبلمان ترکیبی مطابق با سبک ترکی برای عقب نشینی در آن و روزهای خسته کننده مجهز شده است. اتصال Wi-Fi رایگان در کلیه اتاق ها و مناطق مشترک. در رستوران آلفا یک غذای شاد و شگفت انگیز با منوهای مضمون وجود دارد.

هتل همچنین در گوشه ای در لابی که میهمانان ما در زمان گذشته استراحت می کنند و نوشیدنی های خود را می نوشند ، به خود می نشیند. از تمایز و زیبایی این هتل شگفت انگیز که باعث می شود هر مهمان احساس ویژه ای کند لذت ببرید زیرا راحتی شما برای ما بسیار مهم است. فاصله تا مکانهای مهم: مسجد آبی: ۲ کیلومتر ، سنت سوفیا: ۲ کیلومتر ، محل توپکاپی: ۲ کیلومتر ، مخزن باسیلکا: ۲ کیلومتر ، اسکله کشتی ینیکاپی: ۷۰۰ متر ، ایستگاه مترو آکسارای: ۴۰۰ متر ، ایستگاه تراموا Yusufpasa: 150 mt ، ایستگاه اتوبوس YusufPasa: 150 متر.

امکانات غذایی وآشامیدنی

تخت با صبحانه
INTERNET
Paid Internet

درجه بندی هتل
هتل شهری، هتل های کسب و کار هتل خانوادگی

 

نقشه هتل

تصاویری از هتل

 

پویا رادفر
مترجم، نویسنده و مدیر در مجموعه پیارند