آتار باستانیآشنایی با موزه هاپیارندتازه های گردشگریگردشگری

مهمترین جاذبه های گردشگری کرالا

موزه تاریخ و میراث

موزه تاریخ و میراث به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری کرالا و موزه مهم در هند ایالت کرالا. این مجموعه که شامل بسیاری از مجموعه های شگفت انگیز از قطعات، میراث و آثار تاریخی، که بیانگر فرهنگ و تاریخ ایالت کرالا هستند، از جمله: نقاشی دیواری، کف، سکه های رومی، منبت و حکاکی های چوبی و ابزارهای بدوی مربوط به دوران آهن و بسیاری دیگر از کلکسیون های کمیاب و گرانبها با تاریخ و میراث آن است.

قلعه بایکال

قلعه بایکال در دهکده بایکال در منطقه کساراگود واقع شده است، این قلعه تاریخی باستانی دارای مساحت ۴۰ هکتار است. قلعه بسیار بزرگ در دولت از کرالا هندی.

مجسمه و کوراتی Corovan

این مجسمه به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری کرالا که در سال ۲۰۰۵ میلادی ساخته شده است، در بالای تپه ای در منطقه آدوکی واقع شده است و یک مجسمه سنگی عظیم از یک زن و مرد است و طراحی آن تحت نظارت معمار معروف جینان انجام شده است. این اثر به عنوان یک شاهکار شگفت انگیز ظهور کرد که شخصیت های مهم تاریخی هند را مجسم می کند.

ساحل ماراری یکی از جاذبه های گردشگری کرالا

ساحل ماراری یکی از جاذبه های گردشگری کرالا
ساحل ماراری یکی از جاذبه های گردشگری کرالا

ساحل Marari در دهکده Marari واقع شده است که در فاصله نیم ساعته شمال Alleppey واقع شده است. این ساحل زیبا که به بازدیدکنندگان و گردشگران امکان می دهد از فضای طبیعی فوق العاده لذت ببرند و در اقامتگاه های ساده در ساحل یا استراحتگاه های مجلل پراکنده در کنار هم بمانند.

مرکز زمین جاتایوبارا

مرکز زمینی جاتایوپارا در منطقه کولام در ایالت کرالا واقع شده است و یکی از جاذبه های گردشگری کرالا شناخته می شود.
این مجموعه یک باغ زیبا با مساحت ۶۵ هکتار در نظر گرفته شده است. که معادل است به ۲۶۳،۰۴۵.۵۴ متر ۲ ، این مجموعه شامل فضا در بسیاری از مناظر با شکوه، بناهای تاریخی جذاب، و شاید مهم: موزه از واقعیت مجازی، و کابل منتقل مسافران به بالا از کوه، صحنه از یک شش – مجسمه تاریخی و بعدی Jataao به شکل عقابی به طول ۲۰۰ فوت. که معادل ۶۰.۹۶ متر است و آن را به بزرگترین مجسمه در نوع خود در جهان تبدیل کرده است.


 

منابع:

  1. “Museum of History & Heritage”www.lonelyplanet.com, Retrieved 25-5-2019. Edited.
  2.  Charishma Thankappan (29-12-2017), “۲۰ Must-Visit Attractions in Kerala, India”، theculturetrip.com, Retrieved 25-5-2019. Edited.
  3.  Sharell Cook (19-1-2019), ” ۱۶ Top Places to Visit in Kerala “، www.tripsavvy.com, Retrieved 25-5-2019. Edited.

 

عارف قهرمانزاده

کارشناس رشته گردشگری و فعال در زمینه انجام سفر های خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − سه =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا