مسافرت کودک: چرا و کجا باید با شیرخوار خود سر و کله بزنید

به عنوان والدین ، زندگی به طور ناگهانی پر از نقاط عطف مهمی می شود ، از اولین لبخند فرزندتان گرفته تا مراحل ابتدایی سرسبز و آموزش توالت ، شروع مدرسه و یادگیری دوچرخه سواری. آنچه که همیشه متوجه نیستیم این نشانگرها برای ما نیز مهم هستند ، نه فقط به عنوان گذشت زمان بلکه اغلب به عنوان دوره های یادگیری شدید در هنر پیچیده والدین. مسافرت کودک فرصت های زیادی را برای رشد شما فراهم می کند ، هم برای شما به عنوان والدین و هم برای فرزندتان در رشد آنها.

سفر با کودک
سفر با کودک

اولین سفر کودک شما به مسافرت با قطار ، تعطیلات کوتاه به کشور یا کشور همسایه یا پرواز به آنجا ، برای اولین بار از سفر شما فاصله دارد ، اتفاقی برای هر یک از ما نیست.

من هنوز هم جزئیات و نکات برجسته و پایین را به طور کامل به یاد می آورم ، و دقیقاً همان چیزی است که ما عهد کردیم که دیگر تکرار نشود.

ما در لندن زندگی می کنیم و تولد نخستین فرزند ما همزمان با افتتاح سنت پانکراس بین المللی به عنوان ایستگاه یورواستار بود.
با توجه به اینکه از جاده مسطح ما پایین بود، ما با خوشحالی خودمان را به اولین قطار عمومی رزرو کردیم و راهی اکتشاف پاریس شدیم.

اما در حالی که شاید پسرش به راحتی بتواند تخته سنگی خود را تحمل کند، هر آنچه که اصرار داشتم با خود بیاورم چندان قابل حمل نبود. با داشتن اطمینان، سفری دو روزه با یک نوزاد به یک کلاه مخصوص، مانیتور کودک احتیاج ندارد (ما هرگز بیش از یک متر از او دور نبودیم) یا دو کتابچه راهنمای کودک که در آن مرحله نمی توانم خانه را ترک کنم.
از طرف دیگر ، ما هنوز هم در مورد توجه دوست داشتنی پسرمان به قطار توجه می کنیم و اینکه چقدر بی خیال بودیم که با کاوش در پاریس همراه با کودک زیبای (و البته بیشتر خواب) احساس کردیم.

اگر قبل از شروع خانواده به طور گسترده سفر کرده باشید ، اولین سفر با کودک شما می تواند بسیار زیاد باشد. زندگی ممکن است فراتر از تمام شناختها تغییر کرده باشد.

مقابله با اضطراب مسئولیت یک فرد بسیار کوچک می تواند اضطراب را در آرام ترین افراد ایجاد کند.

بنابراین ایده ترک روال عادی ، آسایشگاه های خانگی و یک سیستم بهداشتی که می دانید چطور می توانید از آن استفاده کنید می تواند دلهره آور باشد.
با این حال، سفر با نوزاد نیز یک فرصت شگفت انگیز است و با بزرگتر شدن آنها به زیبایی به آنها نگاه خواهید کرد.
ما هرگز از سفر فرزند دوم خود به عنوان یک نه ماهه به استانبول پشیمان نخواهیم شد یا ماجراجویی قطار متقابل اروپا ما از لندن به اسلوونی.

یک نوزاد معمولاً زیاد قدم نمی زند (اصلاً) ، بسیار می خوابد و هنوز آموخته نشده است که به شما پاسخ دهد.
این به شما اجازه می دهد تا بدون مداخله از خردسالان ، تمام تصمیمات خود را بگیرید و به شما امکان می دهد مدت زمان خوابیدن را برای ناهارهای طولانی یا بازدید از موزه به حداکثر برسانید.

و به طور اساسی ، شما به طور مداوم در مورد بیش از حد هشدار برای کودک نوپا با آرزوی مرگ در حال اجرا نیست. بنابراین ما شما را متقاعد کرده ایم که مسافرت با یک نوزاد ارزش آن را دارد. بعدش چی؟ در اینجا نکات مهم ما برای زندگی در جاده با یک نوزاد ذکر شده است.

در هنگام سفر با کودکان می‌توانند مشکلات متفاوتی برای شما به وجود بیاید که ما سعی می کنیم در این مقاله آنها را بررسی کنیم

 

انتظارات خود را تنظیم کنید

این تعطیلات جایی نخواهد بود که برای اولین بار در کوهستان دوچرخه سواری کنید و یا شب را برای روزهای آخر شب در یک مهمانی برگزار کنید.

به دنبال مقصدی باشید که بتوانید با آرامش بیشتری از زندگی لذت ببرید ، با پارک های زیاد، کافه های دوست داشتنی کودک و شاید مغازه ها و موزه ها برای سفالگری کردن. فرهنگ های معروفیت برای استقبال فعالانه از افراد کوچک مانند مدیترانه ، آمریکای جنوبی و جنوب شرقی آسیا می تواند مکان خوبی برای شروع باشد.
بنابراین خود را باید برای سفری همراه با یک کودک آماده کنید که برای مشکلات متعددی مانند گریه های گاه و ناگاه است.

 

سطح راحتی خود را بشناسید

اگر مانند ما ، روال بخش مهمی از سبک فرزند پروری شما است، پس مطمئن شوید که سفری را انجام می دهید که به شما امکان می دهد که خود را به آن بچسبانید.

مکان مناسبی را برای اسکان و اقامت انتخاب کنید

با گزینه های زیادی برای بیرون رفتن و در مورد و همچنین برخی از رفتارهای کوچک زیبا برای اینکه خود را احساس کنید که واقعاً در تعطیلات هستید.
برای ما ، سفر به جزیره اسکاتلند مول همه این مقصد ها را نشان داد.
خانه ما برای هفته یک کلبه مزرعه بود که دارای دو اتاق بود (فضای کافی – تیک ؛ تعداد زیادی گاو که باید در آن گله کنید). ما در نزدیکی Tobermory برای سفالگری در اطراف ، قلعه Glengorm برای آگاهی از تاریخ و Isle of Iona برای غذاهای دریایی شگفت انگیز قرار داشتیم.

ورود به کشتی با یک کودک ۹ ماهه که در حال حاضر علاقه به حمل و نقل نداشت ، مشکل بزرگی شد.
ممکن است کسانی از شما که تجربه والدین بودن بیشتری دارند ، بخواهند فرصتی برای یک استراحت در شهر یا مسافرت چند شهره را در آغوش بگیرند در حالی که کودک هنوز به اندازه کافی بزرگ نشده تا بتواند به راحتی در بغل شما قرار بگیرد.
آماده باشید با این وجود ممکن است شما به عنوان پدر و مادر آرامش داشته باشید ، وقتی که از خانه خود با یک نوزاد به دور از خانه می روید ، هنوز باید مطمئن باشید که یک کیت پزشکی مناسب (دماسنج ، مسکن های مناسب سن و غیره) دارید.

همچنین عاقلانه است قبل از عزیمت به پزشک متخصص اطفال و (در صورت لزوم) با کلینیک مسافرتی محلی مشورت کنید و بدانید در صورت بروز مشکل در چه شماره های اورژانسی باید تماس بگیرید. هنگامی که کودکان شروع به خزیدن یا کودک نو پا کردند ، ضد عفونی کننده دست می تواند راهی عالی برای دفع ایرادات باشد.

 

بپذیرید شما بیش از آنچه واقعاً نیاز دارید پیش خواهید رفت.

این یک قانون نگرش والدین است که مسافرت با یک شخص بسیار کوچک همیشه به شما کمک می کند تا آنچه را که واقعاً نیاز دارید همراه خود آورده باشید باشید.

توصیه ما

.انجام هر کاری با نوزادان شامل مقدار زیادی کیت (لباس یدکی ، پوشک ، تنقلات مناسب سن ، لباس یدکی برای شما ، تنقلات مناسب سن) است و و بیشتر از هر چیز شبیه و دم زدن با یک حلزون است.
نگه داشتن اسباب بازی های کودکان و لوازمی که آنها مدام به آنها احتیاج پیدا می کنند.
لوازم تیپ همراه شما را به صورت کامل اشغال کرده است. در اولین سفر خود به عنوان فرصتی برای یادگیری در مورد آنچه واقعاً به آن احتیاج دارید به حساب می آید.

راه ها و روش های سفر با یک نوزاد

خاطرات ماندگار

به کسی گوش ندهید که به شما بگوید شایسته نیست با یک نوزاد کوچک سفر کنید. زیرا آنها هیچ وقت تجربه ای را که شما از این سفر به دست آورده اید را به یاد نمی آورند.

نکته پایانی:

باید به یاد داشت که سفر به همراه هر کس و یا هر شخصی باشد ، چه کودک و چه آن فرد بزرگسال به حساب بیاید، می‌تواند دارای مشکلات متعدد و به ویژگی‌های منحصر به فردی نیز باشد.
از این رو در هنگام سفر می توانید با برنامه‌ریزی مناسب و همراه داشتن لوازم مورد نیاز خود از وقوع بسیاری از مشکلات متنوع که در هنگام سفر می‌تواند به استفاده شما آسیب برساند جلوگیری کنید.
در نتیجه می‌توان گفت هنگام سفر با یک کودک معمولاً باید مادر و پدر به اندازه کافی لوازمی را که احتمال نیاز آنها در طی مسیر به چشم می‌خورد و به همراه داشته باشند تا در هنگام سفر مشکلات متعددی مانند کمبود لوازم بهداشتی و مواردی از این قبیل را تجربه نکنند.